fbpx
 

Ir būtiski parūpēties par sava ķermeņa un dvēseles atspirdzināšanu, tāpēc piedāvājam jums izmēģināt pat vairākus variantus, kuri ļaus ne tikai baudīt ķermenim patīkamas procedūras, bet arī apbrīnot skaisto apkārtnes skatu. Pašlaik ir pieejami šādi pakalpojumi: sauna, burbuļvanna, pat 3 karstā ūdens baļļas, Spa.

 

Tiem, kas meklē atspirdzinājumu ķermenim un dvēselei, varam piedāvāt pat vairākas relaksējošas procedūras. Varēsiet baudīt karstas, pilnīgi no jauna ierīkotas saunas priekus, kurā vienlaicīgi var atrasties līdz 10 cilvēkiem. Mēs parūpēsimies, lai jums būtu iespēja izmēģināt dažādas saunas tradīcijas, piemēram, tvaika pirti ar ēteriskajām eļļām, kuras atvieglos elpošanu. Tāpat ķermeņa masāžu ar medu, šī procedūra mīkstina, padara ādu maigu un atsvaidzina to, kā arī dažādus citus veidus, kā izbaudīt šo izklaidi. Varēsim piedāvāt izmēģināt autentisku „Melno pirti”.

 

Tiem, kas izvēlas atpūtu svaigā gaisā, varam piedāvāt karstā ūdens baļļu smilšainajās kāpās tikai dažu desmitu metru attālumā no Baltijas jūras. Jūs iepriecinās ne tikai baļļas sniegtā bauda, bet arī iespēja baudīt ekskluzīvu saulrietu pludmalē ar draugu vai tuvinieku kompāniju. Bez tam, varēsiet baudīt burbuļu masāžu vienā no burbuļvannām. Ļaujiet patīkamām ūdens plūsmām atbrīvot jūsu ķermeni un baudīt atspirdzinājumu. Visas šīs procedūras ir pieejamas visiem viesiem, iepriekš saskaņojot laiku. Tāpēc nekautrējieties un izbaudiet kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

 • Sauna

  Cena no :

  20 €
 • Burbuļvanna

  Cena no :

  50 €
 • Karstā ūdens baļļas

  Cena no :

  70 €