fbpx
 

Įmonės šventė

ĮMONĖS ŠVENTĖ

 

Patirti malonūs įspūdžiai per įmonės gimtadienius, didžiųjų metų švenčių renginius ir kitomis svarbiomis progomis itin sustiprina darbuotojų ryšius ir sutvirtina komandos draugystę. Tačiau, kad tai būtų įsimintinas įvykis, o ne tiesiog dar vienas nuobodus pasisėdėjimas, geriausia tai organizuoti vietose, kuriose atsipalaidavimas ir malonumas yra prioritetas. Gyva gamta, jūra, pušynas – puiki vieta įmonės šventėms.

„Skrablas“ yra Latvijoje ant Baltijos jūros kranto įrengti svečių namai, kuriuose telpa net 44 žmonių kompanija. Skandinaviško minimalistinio stiliaus kambariai, išradingas virtuvės personalas, salės, tinkamos bet kokioms progoms, ir SPA malonumai. Ko daugiau gali reikėti tobulai įmonės šventei?

Įmonės gimtadieniui nuomos kainas ir pageidavimus deriname individualiai. Mūsų virtuvės personalas paruoš maistą pagal jūsų individualius pageidavimus ir lūkesčius, o sales ir aplinką papuoš specialiais jūsų renginiui samdyti specialistai.

Kartu su kolektyvu galėsite žaisti lauko ir stalo žaidimus, gaminti maistą lauke arba mokytis šakočių kepimo ant laužo ypatumų.

 

KONFERENCIJOS IR KITI RENGINIAI

 

Jei ieškote išskirtinės vietos organizuoti konferenciją, seminarą įmonei ar kitokį renginį – susisiekite su mumis, mes turime visko ko gali reikėti tokiam renginiui. Kambarių, patalpų nuoma šventėms, maisto gaminimo paslaugos ir paslaugus kolektyvas, jūra ir grynas oras – garantuos nepamirštamą renginį ir malonią atmosferą.

„Skrablas“ svečių namuose yra įrengtos konferencijų salės su garso ir vaizdo sistemomis, yra projektorius, didelis televizorius. Pertraukų metu nustebinsime jus ir jūsų renginio dalyvius skaniais gėrimais ir maistu. Vasara, pertraukų metu tarp mokymosi seminare ar konferencijoje, dalyviai galės atsigaivinti netoli svečių namų esančioje jūroje ar pasimėgauti mūsų siūlomais SPA malonumais. Juk sakoma, kad geriausiai įsimenama informacija, esant atsipalaidavus.

 

Pas mus galite užsakyti ir pavienes paslaugas, ir pilną paketą (apgyvendinimą, maitinimą, salių nuoma). Drąsiai kreipkitės, o mes Jums parengsime nepamirštamą šventę, renginį ar konferenciją.