fbpx
 

Poilsis

Yra būtina tinkamai pasirūpinti savo kūno ir sielos atgaiva, tad siūlome Jums išmėginti net keletą variantų, kurie leis ne tik mėgautis kūnui maloniomis procedūromis, bet ir grožėtis nuostabiais aplinkos vaizdais. Šiuo metu yra:

  • Sauna
  • Sūkurinė vonia
  • Net 3 karšto vandens kubilai

Tiems, kas ieško atgaivos kūnui ir sielai galime pasiūlyti net keletą atpalaiduojančių procedūrų. Galėsite mėgautis karštos, visiškai naujai įrengtos, saunos malonumais, kurioje vienu metu gali tilpti iki 10 žmonių. Mes pasirūpinsime, kad turėtumėte galimybę išmėginti įvairių saunos tradicijų, tokių kaip, garinė pirtis su eteriniais aliejais, kurie palengvins kvėpavimą. Taip pat kūno masažas meduimi, ši procedūra suminština, švelnina ir atgaivina kūno odą ir dar keletą kitų būdų kaip mėgautis šia pramoga. Galėsime pasiūlyti išmėginti autentišką „Juodąją pirtį“

Tiems, kurie mieliau renkasi gaivų poilsį galime pasiūlyti karšto vandens kubilą smėlingose kopose vos keliasdešimt metrų nuo Baltijos jūros. Jus džiugins ne tik kubilo teikiamas malonumas, bet ir galimybė išskirtinai pasigrožėti besileidžiančia saule paplūdimyje su draugų ar artimųjų kompanija. Maža to, galėsite mėgautis vandens purslų masažu vienoje iš sūkurinių vonių. Leiskite malonioms srovėms atpalaiduoti jūsų kūną ir mėgaukitės atgaiva. Visos šios procedūros yra prieinamos visiems svečiams, su išankstiniu laiko suderinimu. Tad nesivaržykite ir mėgaukitės kartu su šeima, draugais ar kolegomis.