fbpx
 

Poilsis Latvijoje prie jūros

POILSIS LATVIJOJE PRIE JŪROS

 

Atostogos – laikas kuomet norisi pabėgti nuo didelio miesto triukšmo į ramią ir harmoningą gamtą, kurioje atsigauna kūnas ir siela. Nuolatinis stresas darbe, miesto džiunglės ir triukšmas įgrista atrodo iki kaulų smegenų, todėl būtina kardinaliai pakeisti aplinką. O kur tai geriau daryti nei Latvijos laukiniame pajūryje.
Sveikatos specialistai sutaria, kad buvimas prie jūros ne tik padeda atsipalaiduoti ir yra smagus būdas praleisti atostogas, bet ir puikiai gydo nuovargį, įvairias kvėpavimo ir širdies ligas, subalansuoja organizmą.

Poilsis Latvijos pajūryje yra ideali vieta atsigauti po darbų ir šeimyninių rūpesčių. Mūsų svečių namuose „Skrablas“ visus priimame kaip šeimos narius ir viskuo pasirūpiname. Mūsų svečiams nereikia niekuo rūpintis. Jie bent trumpam gali pamiršti apie namų ruošą, valgio gaminimą, darbus. Būsite skaniai pamaitinti, turėsite ramius ir patogius apartamentus, galėsite mėgautis SPA procedūromis, pirtimis, žaisti lauko ir stalo žaidimus, užsiimti sportu, mėgautis jūros teikiamais malonumais ar kopose saulės voniomis.
Jūs galėsite koją ant kojos užsidėjus, gurkšnojant savo mėgstamą gėrimą stebėti švelniai tolumoje banguojančią Baltijos jūrą, kuriai pritaria į taktą siūbuojančios pušaitės, tuo pačiu besimėgaujant natūralia pušyno, kopų ir jūros aromaterapija. Kas gali būti geriau?
Vietoje nenustygstantiems esame įrengę krepšinio, paplūdimio tinklinio ir paplūdimio teniso aikšteles, mini golfo aikštelę, teniso kortus, kuriuose galite draugiškai pasigalynėti ar tiesiog pasimėgauti buvimu draugų kompanijoje.
Tai puiki vieta atostogoms ne tik vasarą, bet ir žiemą, pavasarį ar rudenį, kai norisi pabėgti nuo miesto šurmulio ir atstatyti jėgas, pamaitinti sielą naujiems didiems žygiams.

 

 

Aktyvus poilsis gamtoje

 

Žmonėms, vertinantiems ramybę ir laukinę gamtą, norintiems aktyvaus poilsio – poilsis Latvijoje prie jūros yra idealus sprendimas. Mūsų svečių namai yra Papės gamtos parko teritorijoje. Šiame įdomiame parke gamtos mylėtojai ras didelį Papės ežerą, Nidos aukštapelkę, daug pažintinių takų, laukinių arklių ir ožkų, retų orchidėjų rūšių.
Norintiems susipažinti su parko fauna ir flora, siūlome įveikti vieną iš 3 pažintinių takų (o galbūt net visus tris). Gamtos procesų takas (9 km ilgio) nustebins keliautojus savo penkiomis ekosistemomis – ežeru, pieva, mišku, pelke ir kopomis. Ežero takas, kurio ilgis 32 km bus iššūkis tiek pėstiems keliautojams, tiek dviratininkams. O orchidėjų take poilsiautojus nustebins įvairių rūšių ir spalvų laukinės orchidėjos.
Papėje veikia paukščių stebėjimo stotis, kurioje pavasarį ir rudenį galima pamatyti gausius migruojančių paukščių būrius. Čia galima pamatyti daugiau nei 200 skirtingų rūšių paukščių.
Kaip matote, ne tik mūsų svečių namų teritorijoje galite mėgautis laukinės gamtos grožybėmis, bet netoliese rasti unikalių lankytinų vietų.

 

 

Savaitgalio poilsis

 

Mini savaitgalio atostogos – tai tarsi galinga vitaminų ir energijos dozė, kuri reikalinga laukiant ilgųjų atostogų. Svarbu nepamiršti save palepinti tarp didelių projektų ar kasdienių darbų. Poilsis savaitgaliui – tai leidimas kūnui ir protui pailsėti kelias dienas. Tai puiki padėka jiems už nenuilstama darbą. Vien aplinkos pakeitimas gali įkvėpti naujų idėjų ir energijos, o kur dar visos malonios procedūros ir gamtos grožis.

Poilsis ant jūros kranto – gaivūs pasivaikščiojimai laukine pakrante, mėgavimasis jūros teikiamais malonumais ir pramogomis, deginimasis kopose puikiai atpalaiduos po įtemptos savaitės.

Be nuostabaus laukinio paplūdimio ir ošimu kviečiančios jūros, nuostabiam atpalaiduojančiam savaitgaliui siūlome išbandyti sauną, garinę pirtį ir karšto vandens kubilą. Grožėjimasis nuostabiais vaizdais ir mėgavimasis maloniomis kūno procedūromis atgaivins ne tik kūną, bet ir sielą.

Tiems, kurie mieliau renkasi gaivų poilsį galime pasiūlyti karšto vandens kubilą smėlingose kopose vos keliasdešimt metrų nuo Baltijos jūros. Jus džiugins ne tik kubilo teikiamas malonumas, bet ir galimybė išskirtinai pasigrožėti besileidžiančia saule paplūdimyje su draugų ar artimųjų kompanija.

O ieškantiems aktyvaus poilsio prie jūros – yra įrengta krepšinio aikštelė, paplūdimio tinklinio aikštelė, paplūdimio teniso aikštelė, mini golfo aikštelė ir teniso kortai. Puiki proga su savimi mini atostogoms pasiimti smagią kompaniją ir pasimėgauti aktyviomis pramogomis.

 

Poilsis su gyvūnais

 

Daugeliui gyvūnų mylėtojų atostogos apkarsta, nes tenka ilgai galvoti kur apgyvendinti savo mylimą gyvūną, kad jis patirtų kuo mažiau streso. Galbūt gyvūnų viešbutyje, galbūt pas giminaičius ar draugus. Bet yra ir kitas būdas – jį galima pasiimti kartu su savimi.

Poilsis prie jūros su gyvūnais bus džiaugsmingas ne tik jums, bet ir jūsų augintiniui. Mūsų svečių namuose „Skrablas“ yra keletas apartamentų, kuriuose galima apsistoti kartu su augintiniais. Informuokite mus, kad atvykstate kartu su šeimos draugu ir mes parinksime tam tinkamus apartamentus.

Jei esate didis gyvūnų mylėtojas, jums tikrai patiks alpakos ekskursija.

Alpakos – kaip ir avys – dažniausiai auginamos dėl savo vilnos. Jų vilna yra itin plona ir švelni it šilkas, o spalvų paletėje gali būti iki 24 natūralių spalvų. Prijaukintos alpakos itin draugiškos ir norinčios su visais bendrauti, godžiai priima joms duodamus skanėstus ir mielai vaikščioja po visą svečių namų teritoriją. Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems patinka susipažinti su šiais mažais iš Pietų Amerikos atvežtais kupranugarių šeimos atstovais.

Tai proga ne tik pačiupinėti ir pasigrožėti šiais juokingai atrodančiais gyvūnais, bet ir pasidaryti gražių nuotraukų.