fbpx
 

Yra būtina tinkamai pasirūpinti savo kūno ir sielos atgaiva, tad siūlome Jums išmėginti net keletą variantų, kurie leis ne tik mėgautis kūnui maloniomis procedūromis, bet ir grožėtis nuostabiais aplinkos vaizdais. Šiuo metu yra: sauna, garinė pirtis, sūkurinė vonia, net 3 karšto vandens kubilai.

 

Tiems, kas ieško atgaivos kūnui ir sielai galime pasiūlyti net keletą atpalaiduojančių procedūrų. Galėsite mėgautis karštomis, visiškai naujai įrengtomis pirtimis. Mes pasirūpinsime, kad turėtumėte galimybę išmėginti įvairių saunos tradicijų, tokių kaip, garinė pirtis su eteriniais aliejais, kurie palengvins kvėpavimą. Taip pat kūno masažas medumi, ši procedūra suminština, švelnina ir atgaivina kūno odą ir dar keletą kitų būdų kaip mėgautis šia pramoga.

 

Tiems, kurie mieliau renkasi gaivų poilsį galime pasiūlyti karšto vandens kubilą smėlingose kopose vos keliasdešimt metrų nuo Baltijos jūros. Jus džiugins ne tik kubilo teikiamas malonumas, bet ir galimybė išskirtinai pasigrožėti besileidžiančia saule paplūdimyje su draugų ar artimųjų kompanija. Maža to, galėsite mėgautis vandens purslų masažu vienoje iš sūkurinių vonių. Leiskite malonioms srovėms atpalaiduoti jūsų kūną ir mėgaukitės atgaiva. Visos šios procedūros yra prieinamos visiems svečiams, su išankstiniu laiko suderinimu. Tad nesivaržykite ir mėgaukitės kartu su šeima, draugais ar kolegomis.

 • Sauna

  Kaina nuo :

  20 €
 • Sūkurinė vonia

  Kaina nuo :

  50 €
 • Kubilas

  Kaina nuo :

  70 €