fbpx
 

Romantiškas poilsis dviems

ROMANTIŠKAS POILSIS DVIEMS

 

Atostogų nauda kūnui ir sielai neabejojama, tačiau kartais sutuoktiniams ar jaunai porai svarbu ištrūkti iš rutinos ir pabūti dviese. Sutuoktiniams būtina kartas nuo karto pabūti vienam su kitu be pašalinių asmenų ar vaikų, pasimėgauti buvimu kartu ir tiesiog atsipalaiduoti. Tuo tarpu jaunoms poroms romantiškas poilsis yra būdas vienas kitą labiau pažinti, patyrinėti įvairias partnerio charakterio savybes ir tiesiog pasimėgauti buvimu.

Mūsų gyvenimas susideda iš akimirkų, todėl svarbu jas kokybiškai praleisti su mylimaisiais. Darnių ir harmoningų santykių kūrimui svarbu skirti laiko ir dėmesio. O kur geriau tai daryti, nei romantiškame laukiniame paplūdimyje Latvijoje.

Susiplanuokite nuostabias ilgas atostogas ar romantišką savaitgalį prie jūros Latvijos Nidoje. Romantiškas poilsis dviems ne tik įpūs ugnies į santykius, bet ir sumažins streso lygį ir leis labiau pailsėti ir atsipalaiduoti.

Atnaujinkite tarpusavio ryšį kartu atostogaudami ant jūros kranto ir stebėdami besileidžiančią raudoną saulę į Baltijos jūrą, besimėgaujant šampano taure. Kartu su mylimuoju pasimėgaukite ypatingu laiku praleistu prie jūros. Palydėkite saulę vaikščiodami po nuostabų laukinį paplūdimį, kuriame retai sutiksite pašalinių asmenų.

Romantiška prabangi vakarienė kopose iš 5 neįtikėtino skonio patiekalų, vyno, besileidžianti saulė į romantiškai banguojančią Baltijos jūrą, mylimiausias asmuo pašonėje – tai tobula nepamirštama akimirka, kurią norėsis pakartoti.

„Skrablas“ svečių namuose ramus poilsis dviems garantuojamas. Pas mus romantiškai nusiteikusios poros galės atgaivinti ne tik santykius, bet kūną ir sielą maloniomis SPA procedūromis ir pamaitinti sielą grožintis neįtikėtino grožio laukine gamta.

Kviečiame pasišildyti naujai įrengtose saunoje arba garinėje pirtyje su eteriniais aliejais. Atsipalaiduoti sūkurinės vonios pursluose ar karšto vandens kubile, kuris įrengtas smėlio kopose beveik ant paties jūros kranto.

Taip pat poroms rekomenduojame išmėginti kūno masažą su medumi, kuris ne tik suminkštins ir atgaivins kūno odą, bet leis pajusti savo lengvesnį kūną. Tai puiki procedūra atostogų pradžiai, kuri padės greičiau atsipalaiduoti ir pasinerti į romantišką poilsį.

RAMUS POILSIS VIENAM

 

Kelionės su šeima, vaikais, partneriu ar draugų kompanija gali būti neįprastai linksmos ir įsimintinos kelionės, kurios praturtina gyvenimą. Nemažiau praturtinanti patirtis yra kartas nuo karto ilsėtis vienam ar vienai.

Solo poilsis turi daug privalumų. Tai proga daryti tai, ko širdis trokšta ir nedaryti tai, ko nenori. Dažnai tai yra neįmanoma keliaujant su kitais asmenimis. Laisvė, kurią suteikia atostogavimas vienam, yra neapsakoma žodžiais.

Įsivaizduokite, atsikeliate ryte tada, kada norite, pusryčiaujate su kavos puodeliu ir pusryčiais su vaizdu į jūrą, deginatės prie jūros, maudotės ar vaikščiojate paplūdimiu tada kada norite. Užsimanote bet kuriuo metu pakeisti savo veiklą, ir pakeičiate. Tai būdas patirti save, sužinoti ko jūs geidžiate, ko jums trūksta gyvenime. Tai taip pat būdas pakelti pasitikėjimą savimi ir visiškai reguliuoti savo gyvenimo tėkmę. Net kelios dienos poilsio atsiskyrus nuo kitų žmonių, gali turėti didelės įtakos jūsų psichologinei būsenai.

Su savimi susipažinti geriausiai padeda ramus poilsis prie jūros. Įsimylėkite save iš naujo ir palepinkite save nuostabiais SPA malonumais, masažais, jūros teikiamais malonumais.

O po atostogų vienam, grįžus namo dar labiau pamilsite namuose paliktus išsiilgtus namiškius ir galbūt kitą kartą pasiimsite juos kartu į atrasta jums malonią atostogų vietą.

 

Romantiškas poilsis dviem ar privatus poilsis, savaitgaliui ar savaitei – informuokite mus apie savo pageidavimus ir lūkesčius, kokių pramogų ar procedūrų pageidaujate, o mes pasirūpinsime, kad viskas ko tikitės būtų parengtą jūsų poilsiui.