fbpx
 

Nuomos paslaugos

Šiuo metu mes siūlome išsinuomoti patalpas įvairioms progoms ir tikslams su nakvynės galimybe iki 44 žmonių, mūsų visiškai naujuose svečių namuose.

Šiuo metu mes siūlome:

  • Pilnai įrengtą konferencijų salę seminarams, verslo susitikimams, konferencijoms, mokymams ar komandos stiprinimo užsiėmimams.
  • Vietą jūsų nuostabiai vestuvių šventei, krikštynoms, gimtadienio vakarėliams, įmonių vakarėliams, klasės susitikimams.

Poilsis

Yra būtina tinkamai pasirūpinti savo kūno ir sielos atgaiva, tad siūlome Jums išmėginti net keletą variantų, kurie leis ne tik mėgautis kūnui maloniomis procedūromis, bet ir grožėtis nuostabiais aplinkos vaizdais. Šiuo metu yra:

  • Sauna
  • Sūkurinė vonia
  • Net 3 karšto vandens kubilai

Aktyvus laisvalaikis

Ieškantys aktyvaus laisvalaikio praleidimo formų galės rinktis iš kelių, šiuo metu siūlomų pramogų:

  • Krepšinio aikštelė
  • Paplūdimio tinklinio aikštelė
  • Teniso kortas
  • Yoga

Kambarių nuoma

Mažesnėms grupėms ar pavieniams asmenims galime pasiūlyti atskirus kambarius, kurie talpina 2,3 žmones. Esant poreikiui miegamų vietų skaičius gali būti išplėstas su išlankstomais čiužiniais. Visi kambariai yra tame pačiame pastate, tad nuomojant patalpas didesnėms žmonių grupėms nebūsite atskirti, o galėsite ilsėtis kartu. Visi kambariai turi atskirus dušo kambarius. Dauguma kambarių yra su vaizdu į jūrą!

Organizavimas ir maisto ruoša

Mes teikiame visapusiškas paslaugas užtikrinančias sėkmingą vakarą ir įsimintiną viešnagę. Pasirūpinsime jūsų nakvyne ir maisto ruošimu. O po audringo vakarėlio galėsite atsipalaiduoti saunoje, sūkurinėje vonioje ar kubile ant jūros kranto.

Romantiška vakarienė kopose

Svajojate apie ką nors iš ties išskirtinio? Baltijos jūros pakrantėje, tyliose kopose kur aplink supa tik tyla ir ramybė kartu su mylimu žmogumi mėgaukitės nepakartojama akimirka, kuomet esate tik Jūs ir romantiškas jūros ošimas… Maloniai įsitaisę kopose žvelgsite į begalinę jūrą, pasitiksite saulėlydį, o jaukus pašnekesys dar labiau suartins. Romantiškos vakarienės metu mėgausitės gardžiais restorano „Skrablas“ patiekalais bei gėrimais: užkandėlėmis, salotomis, karštais patiekalais, desertais, karštaisiais gėrimai bei vynu. Pasimėgaukite ypatingu laiku, kuris skirtas tik Jums…